mój styl Stylizacje

W roli głównej – Fabiola Freya MTen klimat to klimat, gdzie każde zdjęcie ma w sobie tę dzikość i wolność.


Pokochałam urok zszarganej zimą roślinności, suchych, wysokich łodyg i leżącej po ciężkiej, stopniałej warstwie śniegu trawy. Jestem tu w szczerym polu, gdzie wiatr nie ma możliwości zatrzymać się, zwolnić i pędzi w swoją stronę. Przy tym rozwiewa mi włosy i porywa za sobą chustę.


W ostatnim czasie zdecydowałam się na skórzaną torebkę Fabiola, której kształt jest bardzo wygodny w noszeniu. Gruby pasek świetnie dopasowuje się do sylwetki a sama jest solidnie wykonana!


Całość to majstersztyk!


Miałam jednak mieszane uczucia co do koloru, który zobaczyłam na żywo. Zamówiłam brązowego krokodyla, który ma w sobie bordowe tony, czego kompletnie się nie spodziewałam.
Mimo wszystko zaakceptowałam ten akcent
i nie chcę ( i nie umiem jak to kobieta) się z nią rozstać.
Każde zamówienie można personalizować. Oryginalnie logo marki nie jest w tym miejscu, gdzie u mnie ( na środku klapy), lecz na dole z przodu torebki jako blaszka.
Jeśli o to chodzi, możemy wpisać w szczegółach zamówienia gdzie ewentualnie ma się znaleźć (można również poprosić o datę produkcji, inicjały bądź dedykacje).
Dodatkowo, jeśli wybierzemy złoty kolor okuć, możemy być pewni, że ewentualne napisy będą w tym samym kolorze.


Ostatnio w modzie pojawia się wiele kreacji, swetrów, sukienek, bluzek z bufiastymi rękawami. Trend ten, kojarzy mi się całkowicie z ” Anią z Zielonego Wzgórza” i jej błękitną sukienką.  Rękawy w moim sweterku nie są tak powalająco bufiaste jak w sukience Ani, jednak dają wciąż podobny efekt.  Choć czasy na bufiaste, wręcz ogromne rękawy już minęły,
 na tegorocznym Paris Fashion Week,  można było zobaczyć coraz śmielsze ich wielkości jednak w nowocześniejszym wydaniu. Dla mnie bomba !
Sweter| New Yorker

Torebka | Fabiola

Płaszcz |Stradivarius

Buty, spodnie, apaszka | Vive

zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *