Stylizacje

Skórzany płaszcz idealny na wiosnę ?

Wychodząc tego dnia na zewnątrz, poczułam ciepły powiew wiatru jak to bywa już wiosną. Luty „czy to żart?”

Z tej okazji wybrałam skórzaną kurtkę, płaszcz. Już od jakiegoś czasu szukałam czegoś, co wygląda jak ta : długa, z kołnierzem. To, że jest dwurzędowa dodaje jej wyglądu skórzanej marynarki i zupełnie mi nie przeszkadza, choć szukałam raczej takiej z jednym rzędem guzików. Możecie już dostać podobną kurtkę ze sztucznej skóry w Bershka.

Skórzana kurtka od lat istnieje w sprzedaży w sieciówkach i innych sklepach w postaci najlepiej nam znanej jako „kurtka biker”.  Tym razem pojawił się nowy model skórzanego płaszcza, za którym jestem całym sercem! Pewnie większość z Was w moim czy starszym wieku widziała podobną „stylówkę” swojego taty czy mamy na starych fotografiach.

Moda wciąż czerpie inspiracje sprzed lat

I to jest niesamowite! Mogę czasem podkradać apaszki babci a może kiedy zatrzymam parę swoich rzeczy w szafie, za jakiś czas moja córka powie „mamo skąd masz tyle modnych ubrań?”


Często mój telefon potrafi „zgubić się” kilka razy w torebce czy po kieszeniach kurtki, kiedy wychodzę na miasto, jadę na zakupy czy gdziekolwiek indziej. Case z paskiem to genialny pomysł prawda ? Wasz telefon, który wygląda jak torebka.. hmm. Moje etui jest z thesidepal.com

Do kurtki dobrałam bardzo eleganckie spodnie w kant. Już nie mogłam się doczekać chwili, w której je założę, bo dołączyły do mojej garderoby zimą. Znalazłam je w second hand, podobnie jak i kurtkę, gdzie można znaleźć najbardziej ponadczasowe ubrania i dać im drugie życie. Dopasowałam również botki ze ściętym czubkiem. Ten kształt przyprawia mnie o szybsze bicie serca!

Dodatki dodają ubraniom jeszcze innego charakteru niż te mają go naprawdę.

Tak prezentuje się kompletny look. Przypadł komuś do gustu?

Kurtka, spodnie, buty | no name

Czarny golf | New Yorker

Torebka | Mango

Okulary | Allegro

Case\ etui | thesidepal

zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *