Stylizacje

Kolory, których nigdy dosyć w mojej garderobie

Karmele, brązy, kremy to wszystko kolory, które całkowicie do mnie przemawiają.

Wybierałam się wtedy do kościoła, więc chciałam wyglądać elegancko i schludnie. Wzięłam z szafy moją ulubioną wtedy, panterkową sukienkę (uszyła mi ją mama, jeszcze jakiś czas temu był szał na ten materiał, który już powoli ucicha. Bardzo zależało mi na kroju dopasowanym do mojej sylwetki – jak dobrze mieć swoją prywatną krawcową 😉).


Częstym elementem ubioru jaki ostatnio wybieram, jest czarny golf. Szczególnie lubię go zakładać pod płaszcz kiedy jest ładna pogoda, ale czasem powiewa zdradliwy, chłodny wiatr. Golf pod szyją służy mi jako szal, którego nie muszę zakładać i nadal jest mi ciepło w szyję.


Połączenie czarnego sweterka z sukienką sprawiło, że ta przemieniła się w długą spódnicę.

Camelowy płaszcz nadawał się tu idealnie choć to mój jedyny, jaki mam ( to musi się zmienić ! ). Ciężko sobie to wyobrazić ale… jego pierwotny wygląd był zupełnie inny mimo, że chodziło tu tylko o inny typ i kolor guzików. Płaszcz ze Stradivariusa  miał 3 rzędy złotych guzików. Jeden rząd szeroko rozstawiony na klatce piersiowej i po dwa guziki na mankietach. Nie wyglądało to dobrze, dlatego wybrałam powszechnie lubiane brązowe guziki i zamieniłam je.


Płaszcz zyskał całkiem nowy, świeży, elegancki wygląd.

Cała reszta to dodatki z duszą. Zegarek, który miałam na sobie to Dugena  z ponadczasową, prostokątną kopertą. Bardzo elegancki i retro, co uwielbiam. Posiada skórzany pasek z motywem skóry węża.

W rękę chwyciłam ulubioną torebkę w kształcie walca.

Była ona moim totalnie nie przemyślanym zakupem w dodatku pod wpływem impulsu ( kiedy dowiedziałam się, że na stronie nie ma już brązowej z motywem skóry węża o tym samym kształcie ! ). Mimo wszystko dałam jej szansę i teraz bardzo się lubimy.


Ciepłe i złote kolory uwielbiam także na biżuterii. Bursztynowy kamień, to najpiękniejszy prezent pod choinkę, jaki mogłam sobie wymarzyć.


Kozaczki, znów w ciepłych odcieniach brązu.


Potrzebuję w swojej szafie zdecydowanie więcej bazowych kolorów takich jak czerń i biel, jednak jeśli chodzi o zakupy całkiem o tym zapominam. Pierwsze, czym moje oczy stają się zainteresowane to beże, brązy i nic nie jest wstanie odwrócić od nich mojej uwagi.Płaszcz | Stradivarius

Torebka | Mango

Czarny golf | New Yorker

Bursztyn | Jubiler

Zegarek | Dugena

Kozaki | sklep JKC 

Rękawiczki | no name

zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *