Stylizacje

Falowane włosy i szerokie nogawki

Często mam ochotę na loki, fale na moich włosach. Uwielbiam, kiedy mają objętość, nie są niezauważalne. Tego dnia przypomniałam sobie pewien sposób na piękne fale, używając jedynie wsuwek ! Wystarczy, że nawinę pasmo wokół dwóch palców, potem dzięki wsuwce przypnę „bok” powstałego „koła” do głowy, aby się trzymało. Właściwie wygląda to tak, jakby pasmo było przy głowie zawinięte na papilot,  jednak wyobraźcie sobie, papilot znika a pasmo trzyma się na wsuwce…  Podczas dnia trzymałam tak wsuwki przez cztery godziny… Jaki efekt ?

Co ja tu mam ?

Torebka listonoszka, którą kupiłam spontanicznie na wycieczce szkolnej 2 lata temu. To jest moment kiedy zyskała nowe życie po długim czasie leżenia w szafie z innymi rzeczami, których piękno „nie zostało jeszcze odkryte”. Czasem jesteśmy w posiadaniu rzeczy, na które nagle przychodzi czas, bo zaczynają być modne a wciąż są tymi samymi np. spodniami dzwonami, prawda ? Zawsze były wyjątkowe …

Dla urozmaicenia przywiązałam do mojej brązowej listonoszki chustę vintage.

 

Zwróćcie teraz uwagę na spodnie z szerokimi nogawkami, które ze zwykłą, przyległą bluzką najbardziej rzucą się w oczy. Spodnie typu culotte  najlepsze na lato i dodatkowo wyglądają bardzo efektownie. Zara czy inne sieciówki mają w swojej ofercie wiele takich modeli.. Dla mnie najciekawsze są jeansy culotte !

 

Często noszę biżuterię złotą lub w kolorze złota. To absolutnie mój kolor, jestem „złota dziewczyna”. Tutaj mamy medalikMatką Boską, wizualnym plusem naszyjników o tematyce religijnej jest to, że są  bardzo pięknie i bogato zdobione.

Mam na sobie też niezastąpione sandały born2be

zobacz także

1 Comment

  1. pinkstyle says:

    thank you for your kindness ! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *