Stylizacje

Weselna suknia

Niesamowita noc,  patrząc na młodą parę miałam poczucie natychmiastowego przypływu szczęścia, cieszyłam się ich radością z tego dnia. Jako druhna, czułam  dwukrotnie magię i wartość tego wydarzenia.

Z doświadczenia wiemy, że w każdej ważnej chwili naszego życia włączają się nerwy, negatywne emocje, którym tak łatwo ulegamy, że często niszczymy ich podniosłość… Nie warto ! Łatwo to zrozumiałam, kiedy tym razem postanowiłam, że przestanę martwić się o błahe rzeczy, o drobnostki, które nie grają wielkiej roli. Podeszłam do tego z dystansem, spokojem i dałam sobie szansę stworzyć same miłe wspomnienia.

Nigdy nie miałam w swojej szafie czerwonej sukienki, sądziłam, że nie współgra ze mną. Tym razem krój i wiązanie na szyi sprawiły, że spojrzałam na ten kolor łaskawszym okiem.

 

 

Torebka złapana jako ostatni egzemplarz w sklepie NewYorker

Pierwszym moim zakupem z myślą o weselu były właśnie te beżowe sandały, które pochodzą ze sklepu born2be.pl. Nie mając sukienki ani dodatków pomyślałam, że to właśnie buty ( model, który skradł mi serce) zostaną tematem przewodnim kreacji…

zobacz także

1 Comment

  1. pinkstyle says:

    Me too my friend ! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *